قوانین و مقررات

لطفاً قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمایید، هنگام استفاده از تمامی خدمات بی‌باک‌مگ موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمایید. علاوه بر این مفاد، بی‌باک‌مگ به‌عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید. ممکن است بر اساس نیازهای روز، تغییر قوانین کشور، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و… شرایط و قوانین استفاده دستخوش تغییرهای دوره‌ای شود. بی‌باک‌مگ موظف است این تغییرها را بلافاصله از طریق ایمیل، پیامک یا اطلاعیه در سایت به اطلاع کاربران برساند.


قوانین و مقررات استفاده از خدمات

  • خریدار باید به سن قانونی رسیده باشد.
  • درصورتی‌که خریدار پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد یا در زمان ارسال پیامک‌ها خط خریدار در دسترس نباشد بی‌باک‌مگ مسئولیتی را در قبال ارسال پیامک نمی‌پذیرد.
  • هرگونه کپی‌برداری یا سوءاستفاده از کدها، خدمات، ظاهر و مطالب بی‌باک‌مگ ممنوع است و از نظر حقوقی قابل پیگیری است.
  • امکان فسخ اشتراک پس از خرید امکان‌پذیر نمی‌باشد و در صورت درخواست لغو اشتراک هزینه ثبت شده بازگشت داده نمی‌شود.
  • ‌دسترسی خریدارانی که خلاف شرایط و قوانین استفاده‌ی بی‌باک‌مگ عمل کنند، مسدود می‌شود. این حق برای بی‌باک‌مگ محفوظ است که فعالیت‌های خلاف قوانین کاربری را از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.
  • ‌خریداران می‌بایست نسبت به سوءاستفاده‌کنندگانی که اطلاعات شخصی‌شان را طلب می‌کنند هوشیار باشند. بی‌باک‌مگ هرگز اطلاعات شخصی خریدار مانند رمز، رمز بانکی، CVV2 را از کاربر نمی‌پرسد. این اطلاعات را در اختیار هیچ فردی قرار ندهید و در زمان پرداخت با بررسی نشانی صفحه، از اتصال به شبکۀ امن و قانونی شاپرک اطمینان پیدا کنید.

تعهدات بی‌باک‌مگ

  • بی‌باک‌مگ موظف به رعایت حریم شخصی و حفظ اطلاعات خریداران است. تمامی اطلاعات وارد شده بر روی سایت بی‌باک‌مگ اعم از اطلاعات تماس، آدرس و اطلاعات پرداخت نزد بی‌باک‌مگ محفوظ است.
  • در موارد خاص بر اساس ابلاغ دستور قضایی، بی‌باک‌مگ طبق قوانین کشور عمل خواهد کرد.
  • بی‌باک‌مگ موظف خواهد بود در صورت وجود هرگونه اشکال در روند ارسال پیامک به شما به‌سرعت آن را حل کرده و از پشتیبانی سریع غفلت نکند.

ما چه کاری می کنیم؟

موفقیت و حس پیروزی در انجام امور، حسی نیست که یک شبه به سراغتان بیاید، ولی گاهی انگیزه داشتن برای پیشبرد و تحقق رویاها تنها با تلنگری شما را به سمت و سویی نزدیک به آرزوهایتان هدایت می کند. خواندن و مطالعه جمله های انگیزشی و استفاده از تجربیات و آگاهی های افراد موفق می تواند بزرگ ترین انگیزه ها را در ما ایجاد کند؛ و درست زمانی که غرق در رویا پردازی و خیال بافی برای رسیدن به آرزوهایمان هستیم، همه جذابیت های رسیدن به یک حس خوب را با تمام وجودمان لمس کنیم و خود را در حال حرکت به سوی بهترین خواسته هایمان دریابیم. سیستم اشتراک پیامک بی‌باک‌مگ در طول روز با ارسال پیامک های انگیزشی شما را در راه رسیدن به هدف هایتان همراهی می کند.